Ece ARSLAN
(Gayrimenkul Danışmanı)

 Güzel şehrim İstanbul’da doğdum ve büyüdüm. 2016 yılında, İstanbul Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Pedagojik Formasyon eğitimimi de İstanbul Üniversitesinde tamamladıktan sonra Yüksek Lisans eğitimimi de, yine İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesinde Müze Yönetimi bölümünden tamamladım. 

  Türkçe ile eş değer anadil ve akademik seviyede İngilizceye sahip olmakla beraber, temel seviye; Almanca, Japonca ve Rusça dil eğitimleri aldım. 

 İş hayatıma eğitim sektörü ile başladım. En son Eğitim Koçu ve Eğitim Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Sağlık Turizmi sektörüne girerek, kısa bir süre Üst Satış Yöneticisi olarak yer aldım. Günümüzde tüm alanların bağlı olduğu reklamcılık, pazarlama ve sosyal medya konularında deneyim kazandım

 İş kimliğimin dışında, yazar ve ressam olarak kendimi ilerletmekteyim. Bunun için ise kendi yönettiğim bir websitem ve sosyal medya hesaplarım var.

  Lise çağımdan bu yana yurtdışı ve yurtiçi emlak sayfalarında gezinmek, değerlendirmeler yapmak, özellikle lüks ve tarihi binalara olan ilgim, gayrimenkul sektörüne olan merakımı artırdı ve bu işe girmeme vesile oldu. Son çalıştığım kurumda yönetici pozisyonundan ayrılarak, Gayrimenkul Danışmanı olmaya karar verip, emin bir adım attım. 

 Çok öncelerden bu yana bildiğim ve global bir firma olan RE/MAX, bu konudaki kararlarımın daha sağlam olmasına sebep verdi. Şu anda vizyon ve misyon sahibi olan RE/MAX Astyle ofis çatısı altında, Skyland İstanbul’da Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaktayım.