Gökmen TAKİNACI
(
Gayrimenkul Danışmanı)

Merhaba; ben Gökmen Takinacı. 16/05/1983 tarihinde İstanbul’da doğdum. Sırasıyla; Ataköy İlkokulu, İstek Özel Bilge Kağan Lisesi ve Bilfen Koleji’nden mezun olduktan sonra, lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladım. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden de mezun oldum.

Üniversite yıllarında “sosyal doku” ve “kentlilik bilinci” gibi çeşitli anket çalışmalarında yer almakla birlikte, bir yandan da turizm sektöründe bulundum. Önce; bazı acentelerde staj yaparken, sonrasında ise yılın belirli bölümlerinde Paris’te tur rehberliği yaptım.

Yolum 2005 yılında medya sektörü ile kesişti. 17 yıl boyunca çeşitli kanallarda; sunuculuk, spikerlik ve seslendirme görevlerimi yerine getirdim. Müdürlük dahil, sektörün hemen hemen tüm kademelerinde yer aldım.

2022 yılında çalıştığım kurumdan istifa ederek, uzun yıllardır ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne adım atmaya karar verdim. Hem sektörde oluşturduğu güven duygusu hem de marka bilinilirliği ile günden güne herkesin takdirini kazanan RE/MAX çatısı altında çalışmaya başladım. Misyonunun, “girişimcilikte çığır açarak öncü olmak” ; vizyonunun ise “her ailenin RE/MAX’li bir gayrimenkul danışmanı olması” düşünceleri beni etkiledi. Çalıştığım ofis ise “Başarılı insanların gayrimenkul ofisi RE/MAX Astyle”.