Hüda ERDAL
(Gayrimenkul Danışmanı)

Merhaba,

1982 yılında Fas'ta doğdum. Fas'ın önde gelen okullarından biri olan ISCAE Business School'dan mezun olduktan sonra, turizm sektöründe çalıştım ve ardından bir SAP danışmanı olarak görev yaptım.

5 yıl iş deneyimimden sonra Japon Hükümetinin Bursu'nu kazandım ve 2013 yılında Osaka Üniversitesi Ekonomi Fakültesi'nde İşletme yüksek lisansı yaptım.

Japonya'nın Osaka kentinde bulunan Sumitomo Electric Industries Ltd. holding Osaka Genel Müdürlüğünde çalıştım. İş geliştirme departmanında, yeni geliştirilen CPV adlı güneş enerjisi panelinin dünya çapında tanıtım planlarını hazırlayıp satış etkinliklerine katıldım.

Daha sonra, 3 yıl boyunca Türk inşaat firması Polimeks Holding'in Tokyo temsilcilik ofisinde PR ve İletişim Müdürü olarak görev aldım. Bu süre zarfında, Japonya'nın resmi kurumları ve büyük inşaat firmaları ile iletişim kurarak Polimeks'in adını duyurduk.

Japonya'da geçirdiğim 11 yılda, iş disiplini, uzun vadeli ilişkiler kurma ve her zaman karşılıklı güven ve saygı gösterme konuları benim için bir yaşam felsefesi haline geldi.

2020 yılında Türkiye'ye dönerek, iş hayatımda yeni bir dönem açtım ve gayrimenkul sektörüne adım attım. 2023 yılında Re/Max Türkiye'nin 5000 danışmanlık ailesine katıldım. Elde ettiğim uluslararası profesyonel ve kişisel deneyimlerimi kullanarak, farklı kültürlerden gelen insanlarla iletişim kurma ve işbirliği yapma yeteneğimin, bu sektöre büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.

Akıcı şekilde konuşabildiğim beş dili (Arapça, Fransızca, İngilizce, Japonca ve Türkce) kullanarak, iş ortaklarımıza en uygun hizmeti sunmak ve daha büyük bir kitleye ulaşmak ana misyonum.

Sektörün büyümesine katkı sağlayarak adımı hem yerel hem de yabancı müşteriler için en güvenilen gayrimenkul danışmanları arasında kurmak vizyonumdur.