İslam ARABACI
(Gayrimenkul Danışmanı)

Merhaba,


Ben Muhammed İslam Arabacı. 1993 yılında Düzce’de doğdum ve şu an İstanbul’da yaşamımı sürdürmekteyim. Otomotiv sektörüne olan ilgimle başladığım eğitim hayatımı, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tamamladım ve otomotiv bölümünden mezun oldum. Ancak iş hayatımda farklı alanlara da açıldım ve şu an İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde öğrenim hayatıma devam ediyorum.


Kariyerimde otomotiv sektöründen başlayarak uzun yıllar boyunca çeşitli görevlerde bulundum. Bu süreç içinde servis yöneticiliği gibi sorumluluklar üstlendim. Ancak daha sonra, içimdeki isteği takip ederek gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım. İnsanlara değer katma ve istedikleri yaşam alanlarını sunma amacıyla Remax Astyle’da gayrimenkul danışmanı olarak görev yapıyorum.


Evliyim ve 2 yaşında bir oğlum var. Ailem benim en büyük destekçim ve motive edici kaynağım. Kariyerimdeki değişiklikle birlikte yeni bir sayfa açtım ve moddomuz başarılı insanların gayrimenkul ofisinde çalışmanın gururunu yaşıyorum.


Siz de hayatınıza yeni bir yön vermek veya yatırım yapmak istediğinizde, gayrimenkul danışmanlığı konusunda deneyim ve tutkumla size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. İletişim bilgilerimi aşağıda bulabilirsiniz. Birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.


Saygılarımla,

Muhammed İslam Arabacı