Huriye ÖZAKDAĞ
(Gayrimenkul Danışmanı)

Merhaba Huriye Özakdağ ben.

1982 yılında İstanbul'da doğdum. İlköğretim ve lise eğitimlerimi o dönem ikamet ettiğim bölge olan İstanbul kağıthanede tamamladıktan sonra 2000 yılında ailemle Sarıyer Ayazağa bölgesine taşındım. 2003 yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümünü kazanarak Erzurum'a gittim ve üniversite eğitimimi 2009 yılında tamamlayıp İstanbul a geri döndüm.


Profesyonel kariyer hayatıma Fortis Emeklilik ve Hayat A. Ş. de satış/pazarlama departmanında finansal danışman olarak başladım. Bes lisanslı danışman olarak, fortis bank müşterilerine bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetler görevimi başarıyla gerçekleştirdim. Bir süre sonra Finansbank ın sınavlarına girdim ve İstanbul Mercan şubesinde satış pazarlama departmanı/ kobi bankacılığı müşteri hizmetleri yetkilisi olarak işe başladım. Şubeye yeni müşteriler kazandırma, mevcut müşterilerin günlük bankacılık işlerini yürütme, kredilendirme ve mevduat ve yatırım işlemleri gibi görevleri başarıyla gerçekleştirdim.

2012 yılında Eko Factoring A.Ş. tarafından yapılan iş teklifini değerlendirerek, portföy yönetmeni ünvanıyla satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetler görevimi başarıyla gerçekleştirdim. Burada, mevcut ve potansiyel müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda finansal çözüm önerileri sunarak nakit akışlarını yönetmeleri sürecinde katkıda bulundum.

Kariyer hayatıma evlilik sebebiyle ara verdiğim süreçte iki çocuk annesi oldum. Onların okula başlama süreçlerine dek yanlarında olup kendim büyüttükten sonra, kendime ve çevreme daha fazla zaman ayırabileceğim, yine kendime ve çevreme daha fazla değer katabileceğim bir kariyer hayatı arzusuyla, her zaman ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne profesyonel bir adım atarak, kurumsallığı ve günden güne artan marka bilinirliğinin yarattığı güven duygusu ile Re/MAX  ailesine katıldım.

Şuanda Remax Astyle Skyland ofisinde profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak ; gayrimenkul  alım satım kiralama ve yatırım işlemlerinde, güven ve dostluk temelleri üzerine kurulu "çözüm ortağı" yaklaşımıyla profesyonel hizmet vermekteyim.

2000 yılından bu yana Sarıyer Ayazağa'da ikamet etmekteyim ve uzmanlık bölgesi çalışma alanım bu bölge olmakla birlikte müşterilerimin İstanbul ve Türkiye genelinde tüm alım-satım taleplerine hizmet vermekteyim.