Gayrimenkul danışmanı olmak istiyorum, nereden başlamalıyım, nasıl karar vermeliyim?

Gayrimenkul sektörüne girmeye hevesli pek çok kişi, bir süre sonra sektörün asıl hâlini görünce bu heveslerinden vazgeçebiliyor. Bunun nedeni ise düzenli gelir elde edememek ve gerçek anlamda danışman olmak için gerekenlere uzak kalmak.

Öncelikle gerekli hatırlatmayı yapalım. Gayrimenkul ya da diğer emlak danışmanlığı, bir nevi girişimci olarak sektöre adım atacağınız bir meslek. Sektöre girmek için gereken eğitim nitelikleri yanında, bazı kişilik özellikleri de alanda kalıcı olup olmayacağınızı belirleyebiliyor. Bu durumu şöyle örneklendirelim.

Bir ihtimal dahilinde, hedeflediğiniz satış rakamlarının altında kalabilirsiniz. Böyle bir durumda sektörü bırakmayı düşünebilir ya da başarılı emlak danışmaları gibi yolunuza nasıl devam edebileceğinizi araştırabilirsiniz. Eğer devam etmeyi düşünürseniz ya da yolun en başında hedef odaklı ilerlerseniz kendinize katmanız gereken birtakım niteliklerin de farkında olmalısınız.

Öncelikle meslek boyunca gelişime açık olmalısınız. Buradaki gelişimi, kendinizi güncellemek olarak düşünebilirsiniz. Sürekli değişen ve hedef kitlesi genişleyen bir alanda, güncel gelişmeleri takip ederek sizin de o durumlara uyum sağlamanız gerekir.

Neden RE/MAX ASTYLE ?

Skyland’da prestijli konum

Nezih çalışma ortamı

Tasarım ve görsel destek

Gayrimenkul avukatımızla güçlü bir hukuksal destek ağı

Mali müşavirlik desteği

Çeşitli meslek grubundan deneyimli danışmanlar

Kurumsal iş birlikleri

Mentorluk desteği

Ofis İçi eğitimler

Motivasyonel ekip etkinlikleri

Broker sektörel tecrübesi

Sosyal medya içerikleri 

Marka Bilinirliği

Remax, Türkiye’deki 20 yılı aşkın geçmişiyle gayrimenkulde ilk akla gelen markadır. 


Güven

Kurumsallığın verdiği güç, hem danışmanlara hem müşteri adaylarına güven duygusu yaşatmaktadır. 


Güçlü ağ

Remax’in bünyesinde bulunan 3800 danışman, aynı ortak ağı kullanmakta ve dolayısıyla sisteme yeni girenler için bile portföy alternatifleri oluşmaktadır.


Eğitim

Hem sektöre girerken, hem deneyimlenip uzmanlaşmak istediğinizi alanı belirlerken Remax’in eğitimleri doğru donanımı edinmenizde ve başarıya daha hızlı ulaşmanızda yol gösterici olmaktadır.

Ekip Ruhu

Ödüller ve klüp üyelikleri ile başarılı bir ekibin parçası olma motivasyonunu sağlar.

En Yüksek Hizmet Bedeli Oranı

Tüm bunların bir sonucu olarak, Remax’li gayrimenkul danışmanları, donanımları ve arkalarındaki kurumsal güç ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmakta ve hak ettikleri hizmet bedelini almaktadırlar.

Bizi aramaktan çekinmeyin

Sizi tanımak için sabırsızlanıyoruz. Danışmanlık ile ilgili tüm konuları ve aklınıza takılan detayları sormak için aramaktan çekinmeyin